Prašome palaukti, kraunama...

 

APIE
MUS

Pagrindinis įmonės turtas yra žmonės. Ir tai yra faktas, o ne nuvalkiota frazė. Būtent žmonės kuria didelę dalį įmonės pridėtinės vertės. Tai turi būti lojalūs ir atsakingi darbuotojai, suinteresuoti kurti efektyvią įmonę ir siekti tobulėjimo. Gerai motyvuoti darbuotojai, siekiantys užsibrėžtų tikslų leidžia augti ir pačiai įmonei.

Norint išugdyti lojalius darbuotojus, su jais reikia nuolatos dirbti: juos motyvuoti, palaikyti, didinti jų įsitraukimą, skatinti efektyvumą. Kadangi darbuotojų tobulinimo bei jų veiklos vertinimo ir efektyvinimo paslaugos yra gana brangios, ir jos dažniausiai pritaikytos didelėms korporacijoms, mažos ir vidutinės įmonės yra priverstos pačios susikurti tokias priemones. Be to, personalo vadovo funkcijas neretai atlieka pats įmonės vadovas – visa tai išskaido kompetencijas.

Daugiau nei verslas

Koks mūsų
tikslas?

Mūsų tikslas – padėti įmonių ir personalo vadovams auginti savo įmonę ir jos pelną. Viso to galima pasiekti didinant darbuotojo efektyvumą ir atsakomybę bei skatinant įsitraukimą į darbą. Mes siūlome priemones, skirtas asmeniniam tobulėjimui skatinti, asmeninės ir darbuotojo profesinės veiklos valdymui.
Už prieinamą kainą siūlome paslaugas ir specialistų konsultacijas įmonių bei personalo vadovams, norintiems didinti darbuotojų efektyvumą. Kompetentingi ekspertai patars jums, kaip naudoti siūlomas priemones bei kokiais atvejais šios priemonės gali būti naudojamos tiek didelėse, tiek mažose organizacijose.
360 VERTINIMAS
Grįžtamasis ryšys iš vadovų ir kolegų
EFEKTYVUMO VERTINIMAS
Efektyvumo didinimas apklausų pagalba
PASITENKINIMO TYRIMAI
Darbuotojų pasitenkinimo darbo vieta vertinimas
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image